Компанія Exxon має намір купити до 250 МВт сонячних і вітрових потужностей

Exxon Mobil, яка є найбільшою нафтовою компанією США зі штаб-квартирою в Техасі, запропонувала постачальникам сонячних або вітрових електростанцій підписати контракти строком на 12, 15 або 20 років. Компанія шукає щонайменше 100 мегават «зелених», але розглядає й пропозиції на понад 250 МВт, пише Bloomberg.

«Я ніколи не бачив, щоб нафтогазова компанія укладала угоди про купівлю корпоративної енергетики у такому обсязі, – каже аналітик Bloomberg NEF Кайл Харрісон. – Якщо найбільші нафтові та газові компанії інвестують у відновлювану енергетику, це показує, що «чисті»джерела енергії є конкурентоспроможними. Це може бути способом продемонструвати свою прихильність до стійкості, без економічних втрат».

Поки що не повідомляється, чи досягла Exxon угоди з будь-яким постачальником про закупівлю «зелених» потужностей. Exxon стежить за конкуруючими компаніями, такими як Royal Dutch Shell Plc та BP Plc. Загалом, кількість компаній, що підписали контракти на купівлю електроенергії з ВДЕ, продовжує збільшуватися. В липні цього року в світі компаніями та агентствами було закуплено 7,2 ГВт «чистої» енергії, тим самим побивши рекорд - 5,4 ГВт за увесь 2017 рік.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка