Компанія Enel витратить на «зелену» енергетику половину всіх своїх інвестицій за 5 років

Відома своїми міжнародними енергетичними проектами італійська компанія Enel вже у найближчі п’ять років планує інвестувати 9 млрд фунтів стерлінгів (більше 13,8 млрд доларів) в сонячну і вітрову енергетику, повідомляє ресурс RIA.ru

Керівництво компанії зазначає, що ця сума складає рівно половину інвестиційного портфеля енергоконцерну в майбутню п'ятирічку. На даний момент сонячна і вітрова енергетика забезпечують 7% сумарного виробітку Enel, що складає понад 96 ГВт на рік.

Згідно з планами компанії, третина інвестицій буде розподілена на розвиток відповідної інфраструктури, а іншу частину направлять на завершення будівництва діючих паросилових станцій, включаючи гідроелектростанції.

Наразі вугільна генерація становить 29% від обсягу електроенергії, що поставляється Enel в 40 країнах. Хоча в компанії зауважують, що ці електростанції давно технологічно застаріли. 

В компанії запевнили, що відкрита цього року в Чилі вугільна ТЕС буде останньою подібною станцією для групи Enel. Надалі компанія орієнтуватиметься виключно на «зелену» енергетику. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка