Команда Solar Impulse оголосила про початок проекту зі створення сонячних електростанцій у М’янмі

Захопившись успіхом свого проекта зі створення літака, що використовує виключно енергію сонця, швейцарські пілоти Бертран Пікар і Андре Борщберг вирішили запустити новий сонячний проект у М'янмі, 70% жителів якої не мають доступу до електроенергії. Напевно, пілоти перейнялися проблемою місцевих жителів після успішного приземлення свого літака у азіатській країні 19 березня.

2.jpg

Основна ідея проекту полягає у встановленні локальних сонячних станцій, що нададуть віддаленим регіонам країни можливість економічного зростання. Очікується, що вже в найближчі п’ять років доступ до сонячної енергомережі буде наданий мільйону жителів країни. Крім того, учасники проекту вважають, що будівництво 700 сонячних міні-станцій допоможе забезпечити роботою жінок, які проживають у сільській місцевості, повідомляє Український Біопаливний Портал

Учасниками нового проекту є недержавна організація PACT і швейцарська корпорація Swiss Corporation ABB, що є провідним розробником технологій у сфері енергетики. 

Пікар і Борщберг стверджують, що цей план є практичною демонстрацією їхньої ідей. «Альтернативна енергетика може підвищити якість життя. Вона може застосовуватися як для освітлення, так і для енергопостачання в авіації, роблячи життя кращим. Подібні акції необхідні у всьому світі», - заявили пілоти.

3.jpg

Наразі відомо, що вранці 31 березня унікальний літак приземлився в місті Чунцин (Китай). Вилетівши 30 березня з М'янми повітряне судно без посадок дісталося до Китаю. Тут команда буде очікувати погодних умов, придатних для перельоту через Тихий океан у США. Після цього вони попрямують в північну Африку, що стане останнім пунктом призначення перед поверненням в Абу-Дабі, де був початий цей кругосвітній переліт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: