Колектив фермерів у США "вирощує" 1 млн.кВт/год електроенергії на рік

Три роки підготовчої роботи і бажання реалізувати спільний проект дали результат для фермерів в Айові, котрі запустили свою сонячну електростанцію з 2900 фотопанелей.
В 2008 році все почалося з 4-х панелей. На сьогодні Фермерський Електричний Кооператив генерує до 1800Вт сонячної енергії на кожного члена кооперативу. 

Створивши власну електрогенерацію, кооператив зменшив втрати при передачі енергії. І отримує додаткові кошти на свої потреби від виробництва електроенергії.

Читайте також: 2 млн гривень – щорічний врожай з 1 га на Кіровоградщині
Співвласники цієї станції відмічають, що цим проектом вони сприйяють стабільності регіону, диверсифікації енергії та збільшують свою безпеку.
Сонячна ферма генерує 1,1 млн кВт*год електроенергії на рік. Цього вистачає для забезпечення біля 120 сімей.
Проект є хорошим прикладом у реалізації систем відновлювальної енергії. Тут використані місцеві кошти, котрі об’єднали фермерів навколо виробництва екологічно чистої енергії.
Даний фермерський енергетичний кооператив (Farmers Electric Cooperative) має 650 членів і планує добитися 15% використання відновлюваьних джерел енергії до 2025 року.

Читайте також: 50% електроенергії Німеччини виробляється сонцем
Ще більший кооператив, котрий має 5200 членів, планує долучитися до використання сонячної енергії. Це кооператив  Heartland Power Cooperative. Для цього буде встановлено 1200 фотомодулів, для чого спільно залучать $1,5 млн.
Такі проекти приносять ще й екологічну вигоду, щорічно зменшуються викиди вуглецевого газу в атмосферу. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка