«Кока-Кола» представила пляшки виготовлені з океанічного пластику

Всесвітньо відома компанія «Coca-Cola» представила перші у світі пляшки, при виробництві яких використовувався океанічний пластик низької якості, який був успішно перероблений для упаковки харчових продуктів і напоїв, повідомляє The Telegraph.

Днями компанія представила 300 зразків пляшок у якості прототипів для тестування. Пластик для пляшок зібраний зі Середземного моря і пляжів. Завдяки застосуванню новітньої технології морські відходи перетворюються на високоякісний пластик. Компанія використовує процес деполімеризації, який означає, що з пластику низької якості можуть бути видалені домішки, з подальшим перетворенням на нові матеріали, що використовуються для створення ПЕТ-пластику харчового якості. Досі непрозорі і кольорові пластмаси низької якості не можна було переробляти на пляшки.

«Переробка відходів надзвичайно важлива не тільки для нас, але і для промисловості і суспільства в цілому. Коли ці технології стануть поширеними, ми побачимо, що всі види використаного пластика переробляються і повторно використовуються. Наша мета – зробити термін «одноразовий пластик» зайвим як у нашому бізнесі, так і за його межами», – заявив директор з постачання Coca-Cola Western Europe Тім Бретт.

Coca-Cola планує випустити свої пляшки з використанням переробленого вмісту у масове виробництво в 2020 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка