Китайці розробили еко-батарею, яка може працювати при - 20

Китайські науковці розробили економічний, безпечний, гібридний електроліт для водних батарей на основі цинку, який може працювати при низьких температурах і не забруднює навколишнє середовище.

Про це вчені з Даляньського Інституту хімічної фізики Китайської академії наук розповіли докладно у журналі Energy & Environmental Science, передає nanonewsnet

Новий електроліт складається з води (H2O), етиленгліколю (EG) і сульфату цинку (ZnSO4). Автори роботи відзначають, що сольваційна взаємодія Zn2 і етиленгліколю допомогла посилити водневий зв'язок між етиленгліколем і водою – і в результаті провідність іонів цинку стала вище при низькій температурі. Ця ж взаємодія дозволила, навпаки, послабити сольватаційну взаємодію Zn2 з водою, що призвело до рівномірного осадження цинку.


І цинк-іонні гібридні суперконденсатори( ZHSC), і цинк-іонні батареї (ZIB) з новими гібридними електролітами показали високу щільність енергії, високу щільність потужності і тривалий термін служби при -20 °C. Співвідношення етиленгліколю і води в електроліті можна змінювати, підлаштовуючи під умови роботи у різних регіонах.

Ця робота відкриває нові можливості для розробки електролітів для низькотемпературних накопичувачів енергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка