Китайський автовиробник заборонив одноразові пластикові упаковки на своїх підприємствах

Група Zhejiang Geely Holding - материнська компанія Geely Automobile Holdings Ltd - одного з найбільших китайських автовиробників – заборонила використовувати одноразові пластмасові упаковки на своїх підприємствах.

Таким чином холдинг відзначив недавній 51-й Всесвітній день Землі, передає zgh.com

Zhejiang Geely Holding має намір позбутися одноразових пластикових упаковок зі свого ланцюжка поставок до 2025 року.

Зокрема, Geely Auto в останні роки домігся прогресу у використанні перероблених матеріалів завдяки координації централізованих логістичних центрів у китайських містах Сянтань, Ханчжоу і Юяо.

Як результат, компанія вже перейшла до впровадження повністю переробних пакувальних матеріалів для основних компонентів, таких як двигуни і трансмісії. У той же час показник можливості відновлення автомобільних матеріалів в автомобілях Geely Auto досяг 96,8%, а ступінь вторинної переробки – 94,4%.

З метою суттєвого зниження залежності від невідновлюваних джерел енергії, Geely Auto активно встановлює сонячні панелі на виробничих потужностях. Сьогодні СЕС потужністю 100 МВт виробляють 100 мільйонів кіловат-годин електроенергії у рік, тим самим скорочуючи викиди CO2 більш, ніж на 10 000 тонн.

На додачу, акумулятори зі старих електромобілів Geely будуть перероблятися і повторно використовуватися в електричних мережах Geely, підвищуючи їх ефективність. Очікується, що до 2022 року очікувана виробнича потужність досягне 300 МВт.

Geely Holding також підтримала лондонську компанію таксі-електромобілів (LEVC) з інвестиціями, що досягають понад 500 мільйонів фунтів стерлінгів, і міжгруповим обміном технологіями. З моменту свого запуску у 2018 році компанія LEVC продала більше 4000 таксі з нульовим рівнем викидів, що дозволило заощадити більше 17,5 млн літрів палива і скоротити викиди CO2 на 30 000 тонн. Останнє покоління електричного таксі TX також знизило вміст оксиду азоту на 99,5% в порівнянні з оригінальною дизельною моделлю.

В інших сегментах портфеля брендів Geely Holding Volvo Cars оголосила про своє прагнення стати кліматично нейтральною компанією до 2040 року і скоротити життєвий цикл вуглецевого сліду на один автомобіль на 40% до 2025 року.

 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: