Китайська компанія тестує графенові акумулятори, що заряджають авто на 85% за 8 хвилин

Китайські автовиробники Guangzhou Automobile Group (GAC) досліджують і розробляють графенові акумулятори для електромобілів. За підсумками цих випробувань буде вирішено питання про запуск їх у масове виробництво вже до кінця цього року. Компанія заявляє, що технологія дозволяє зарядити графеновий акумулятор електромобіля до 85% всього за вісім хвилин, пише cnТechРost.

Дослідження в цій галузі компанія почала у 2014 році, після того як поглинула фірму Guangqi, яка розробила технологію графенових акумуляторів під умовною назвою «3DG».

Наприкінці 2019 року GAC офіційно представила «надшвидкий акумулятор» на основі матеріалу 3DG. А в травні цього року новий енергетичний відділ GAC Group оголосив, що дослідження і розробки в галузі масового виробництва графенових акумуляторів почнуться в лабораторних умовах та у масовому виробництві, а до кінця цього року нові батареї встановлять на деякі моделі GAC.

За попередніми розрахунками, вартість електромобіля з новою батареєю складе приблизно 200 тисяч юанів ($30 400). Близько 40% цієї суми – ціна акумулятора. Якщо остаточні дані відповідають дійсності, то час зарядки графенового акумулятора триватиме стільки ж, як заправка звичайного автомобіля з ДВЗ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка