Китайська компанія хоче отримати дозвіл на розробку родовища літію в Україні

Китайський виробник енергетичних матеріалів для літієвих акумуляторів готова придбати спецдозволи на право розробки родовищ літію в Україні.

Заявку до Державної служби геології та надр України 28 жовтня подала компанія Shenzhen Chengxin Lithium Group Co., Ltd, передає elektrovesti.net

У документі китайський виробник енергетичних матеріалів для літієвих акумуляторів обґрунтував бажання розробляти родовища літію в Україні. Shenzhen Chengxin Lithium Group Co., Ltd. здійснює виробництво енергетичних матеріалів для літієвих акумуляторів. Основними продуктами є концентрат літію, карбонат літію, гідроксид літію, хлорид літію та металевий літій.

Загальні активи компанії на кінець І півріччя 2021 року становили 4,9 млрд юанів, операційний прибуток за 2020 рік - 1,8 млрд юанів.

Боротьбу за отримання поза конкурсом спецдозволу на видобуток літію на родовищі Шевченківське та ділянку «Добрий» веде українське ТОВ «Петро-Консалтинг». Нещодавно воно домовилося про можливе приєднання до австралійської European Lithium, яка розробляє родовище в Австрії, чиї акції котируються на Австралійській фондовій біржі. European Lithium у своїх матеріалах про цю можливу угоду вказувала, що дозволи можуть бути отримані у судовому порядку, у процесі публічних аукціонів чи угоди про розподіл продукції.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка