Китайська Goldwind побудує в Україні вітропарки загальною потужністю 622,5 МВт

Китайська Xinjiang Goldwind Technology підписала контракт про будівництво в Україні вітрових електростанцій загальною потужністю 622,5 МВт.

Компанія-виробник вітрових турбін встановить ВЕС у Запорізькій та Миколіївській областях, передає expro.com.ua

«Компанія Xinjiang Goldwind Technology Co Ltd успішно підписала контракт про проект вітроенергетики «Зофія» 337,5 МВт та «Очаків» 288 МВт, - зазначають в компанії. - Дві угоди дозволили Goldwind вийти в лідери на українському ринку».

Як зазначають у Goldwind, на двох ВЕС буде встановлено 75 вітротурбін потужністю по 4,5 МВт та 60 вітротурбін потужністю по 4,8 МВт.

На ВЕС «Зофія» та «Очаків» очікується щорічна генерація «зеленої» електроенергії на рівні 2200 ГВт-год , що достатньо для енергозабезпечення понад 1,1 млн домогосподарств. Також, «зелена» генерація на ВЕС скоротить викиди вуглекислого газу на 1,7 млн тонн на рік.

Девелопером ВЕС «Зофія» 337,5 МВт є норвезька компанія Emergy. Будівництво проекту «Зофія» планувалося розпочати ще у липні 2021року.

Девелопером проекту «Очаків» є ТОВ «Південно-українська ВЕС», 51% якого належить китайській компанії Лун'юань Пауер Оверсіз Інвестмент, а 49% - Хіро Азія Інвестмент Лімітед.

Проект ВЕС «Зофія» розташований у Запорізькій області, «Очаків» - у Миколаївській.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка