Китай закриє 268 вугільних шахт до кінця 2020 року

До кінця 2020 року Китай зобов’язався закрити 268 вугільних шахт, зменшивши їх кількість до 5000.

Як повідомляють органи планування КНР, при цьому потужності вугільних електростанцій країни не повинні перевищити 1100 ГВт, передає renen

Станом на кінець 2019 року найбільший у світі споживач вугілля мав 1040 ГВт встановленої потужності вугільної генерації та 5268 вугільних шахт.

Верхня планка у 1100 ГВт була зафіксована у 13-му п'ятирічному плані (2016-2020), проте неодноразово звучали побоювання, що вугільна енергетика Китаю може далеко переступити її.

"Китай ліквідує застарілі і некваліфіковані вугільні енергоблоки і буде затверджувати нові вугільні енергетичні проекти впорядковано і помірно в залежності від потреб», — йдеться у заяві Державного комітету у справах розвитку і реформ КНР (NDRC).

У червні 2020 року уряд Китаю зобов'язався виконати свої зобов'язання за Паризькою угодою, незважаючи на епідемію короновірусу.

Китай продовжить підтримувати розвиток відновлюваної енергетики, за умови, що електроенергія, вироблена з відновлюваних джерел, може бути прийнята мережами, додав представник держави.

Встановлена потужність як вітрової, так і сонячної енергії досягне близько 240 ГВт до кінця року.

За підсумками 2019 року сумарна встановлена потужність сонячних і вітрових електростанцій КНР склала 415 ГВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка