Китай побудував лінію електропередач виключно для "чистої" енергії

Китай завершив будівництво першої у світі надвисокочастотної лінії, побудованої для передачі тільки безвуглецевої електроенергії.

Проект загальною вартістю 22,6 млрд юанів ($3,17 млрд) реалізувала китайська державна мережа «Grid Corp», передає novostienergetiki

«Зелена» лінія електропередач дозволить запустити більше відновлюваних джерел енергії у провінціях Цинхай і Ганьсу і доставляти електроенергію у Хенань, - зазначають у компанії. – Таким чином Китай може збільшити споживання відновлюваної енергії».

Проект також може залучити понад 200 млрд юанів і створити майже 10 тис робочих місць для інвестицій у відновлювані джерела енергії та інші суміжні галузі.

Далекі лінії також є частиною плану стимулювання Китаю з відновлення економіки від впливу пандемії коронавірусу. За даними BloombergNEF, на проекти UHV може припадати 13% з $205 млрд, які, ймовірно, будуть витрачені Піднебесною у цьому році на нову інфраструктуру.

Так, у грудні компанія планує ввести в експлуатацію лінію довжиною у 1587 км — від Цинхая до Хенані. Проект розрахований на транспортування 40 млрд кВт-годин чистої електроенергії на рік.

Станом на червень 2019 року, держоператор експлуатував 19 ліній надвисокої напруги, що покривають 27 570 км (17 131 миль), і комунальне господарство будувало ще 4.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: