Китай планує збільшити виробництво біогазу у 333 рази

До 2025 року Китай планує збільшити виробництво біогазу до 10 млрд кубометрів, а до 2030 – до 20 млрд кубометрів у рік.

Відповідний план прийняв держкомітет КНР у справах реформ і відкритості, передає ekd.me

Сьогодні обсяг виробництва біогазу у Китаї становить приблизно 60 млн кубометрів на рік, тож цей показник планують збільшити у 333 рази за 10 років.

Налагодити масове виробництво біогазу, який отримують бродінням біомаси: харчових і сільськогосподарських відходів, каналізаційних стоків, Китай планує для того, щоб знизити залежність від імпорту блакитного палива, за рахунок якого покривається 46% потреб країни у газі.

Однак на шляху розвитку цієї галузі існує цілий ряд проблем. Це, зокрема, висока вартість збору і транспортування сировини для вироблення газу. Це також низька концентрація метану у біогазі – близько 70%, що унеможливлює його транспортування національними газопроводами, по яких йде природний газ з концентрацією метану 90%.

Між тим, біогазовий план підтримують на найвищому рівні. Інтерес до нього проявляє сам голова КНР Сі Цзіньпін, який ще у молоді роки під час роботи в одному із сільських повітів провінції Шеньсі, особисто займався розвитком виробництва біогазу.

перейти на "зелений" газ уряд вирішив заради зниження залежності від імпорту, за рахунок якого КНР забезпечує 46% національного споживання газу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка