Китай першим у світі дозволив використання тяжких електричних беспілотників

У Китаї дозволили використання двомісного електричного безпілотника для польотів з вантажем масою до 150 кг.

Стартап EHang став першою у світі компанією, яка отримала дозвіл на комерційне застосування важких електричних аеротаксі, передає hightech.plus

Управління цивільної авіації КНР (CAAC) видало компанії ліцензію на використання EHang 216 аеротаксі для перевезення вантажів для перевезення вантажів.

Відповідно до правил, введених CAAC у лютому 2019 року, EHang стає першою компанією, яка отримала сертифікат льотної придатності для автономного повітряного судна пасажирського класу (AAV).

Згідно з виданим свідоцтвом EHang 216 став першим безпілотним електричним літальним апаратом, яким дозволено брати на борт вантаж масою до 150 кг. Зараз випробування проводяться у провінції Чжецзян, де аеротаксі перевозять посилки з узбережжя на острови або з рівнини на височини.

У пасажирській модифікації EHang 216 розрахований на двох пасажирів і оснащений вісьмома парами роторів, розташованими навколо двомісної кабіни. Його максимальна швидкість - 130 км/год, крейсерська — 100 км/год. Акумулятора вистачає на 21 хвилину польоту. Очевидно, що дозвіл CAAC на пасажирські перевезення також скоро піде.

Як зазначив засновник і глава компанії Ху Хуачжі, виданий CAAC дозвіл може стати прикладом для регуляторів усього світу і спонукати їх створити сприятливі умови для якнайшвидшої комерціалізації технології безпілотної цивільної авіації.

Нещодавно авіаційний стартап EHang уклав контракт з мережею готелів LN Holdings у Китаї на проведення повітряних екскурсій для туристів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: