Китай перетворює утилізацію старих смартфонів у прибуткову галузь

Китай має намір перетворити утилізацію старих смартфонів у прибуткову галузь.

Найбільшою мережею з переробки смартфонів стала філія сінгапурської компанії TES-TES China, передає scmp.com

Робітники на заводах TES China у декількох великих містах Китаю розбирають смартфони на частини, а хімічне обладнання дозволяє витягувати з плат і компонентів золото, мідь та інші цінні метали. З 100 млн смартфонів, стверджують фахівці компанії, вдається витягти понад 120 кг золота з чистотою вище 99,9 %.

Нещодавно з Шанхайським заводом TES China почала співпрацювати компанія Huawei Technologies. Між утилізатором і виробником налагоджується зворотний зв'язок, що дає можливість Huawei проектувати смартфони більш зручні для утилізації, ніж раніше. Наприклад, компанія почала відмовлятися від незнімних акумуляторів, відділення яких від плат нерідко супроводжувалася займанням батарей. Також партнери ввели практику закритого розбирання смартфонів, що запобігає крадіжкам інтелектуальної власності та витоку даних користувачів, які могли залишитися у пам'яті старих смартфонів.

За даними екологічної неурядової організації Greenpeace East Asia, рівень утилізації смартфонів в Китаї нижче 2 %, тобто тільки два зі ста старих апаратів утилізуються належним чином.

Згідно з прогнозом GEA, до 2030 року вартість цінних металів, що викидаються у Китаї з електронікою, досягне $23,8 млрд.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка