Китай фінансово підтримає проривні технології у сфері водневих паливних елементів

Китай надасть фінансову допомогу компаніям, які досліджують і розробляють проривні технології у сфері водневих паливних елементів.

Новий пакет заходів спрямований на розвиток автомобілів далекого прямування, таких як вантажівки великої вантажопідйомності, передає energosmi

Документ передбачає поліпшення ланцюжка поставок автомобілів на водневих паливних елементах і виробництво автомобілів на водні у регіонах.

Китай активно просуває водень як частину свого майбутнього енергобалансу, навіть включивши його в число джерел енергії у Національному законі раніше цього року. Він також відокремив свої зусилля по просуванню водню від зусиль по просуванню електромобілів, які раніше були об'єднані у категорію автомобілів на новій енергії.

Планується, що до 2030 року на дорогах Китаю з'явиться мільйон автомобілів на водневих паливних елементах. У минулому році у Піднебесній було всього 6000 автомобілів.

При цьому у кінці 2020 року Пекін планує припинити субсидування автомобілів на паливних елементах. "Деякі автовиробники стали надмірно покладатися на субсидії і, таким чином, їм важко конкурувати на світових ринках, - підтвердило Міністерство фінансів Китаю. - І, незважаючи на фінансову підтримку, китайська промисловість паливних елементів не домоглася проривів, а її розвиток не прискорився».

Однак незважаючи на скасування субсидій, Пекін вірить, що технології водневих паливних елементів піднімуть транспортний сектор на новий рівень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка