Кіровоградщина переведе 32 котельні на альтернативні види палива

У 2015 році Кіровоградщина має намір перевести 32 котельні на альтернативні види палива.   

Впровадження таких заходів дозволить області замістити 712,4 тисячі кубометрів природного газу вартістю 6,8 млн гривень.

В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2015/2016 року, зокрема, у Кіровограді збираються вивести з експлуатації котельню КП "Теплоенергетик" проектною потужністю 80 Гкал/год, яка опалює житловий фонд та соціальну сферу селища Нового. У минулому сезоні цей об’єкт теплового господарства зробив значні перевитрати природного газу. 

Цьогоріч в Олександрії мають намір завершити реконструкцію Центрального теплового пункту N118 у газову котельню з високоефективним енергозберігаючим обладнанням.  Проект реалізується КП "Теплокомуненерго" за кошти Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) у рамках програми "Демо Україна DH".

Також на Кіровоградщині будуть вирішувати питання технологічного обліку комунальних послуг. Наразі в області встановлені необхідні лічильники теплової енергії та води, а технологічний облік стоків забезпечено лише на 64,1%. Станом на 20 квітня з необхідних 39 засобів обліку встановлено лише 25. Стовідсотковий технологічний облік стічних вод забезпечено на 10 із 23 підприємств - надавачів послуг з централізованого водовідведення, у тому числі на ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

Примітно, що із наданих у 2014 році 152,9 млн кубометрів газу Кіровоградщина використала 145,1 млн кубометрів або 95% до планового показника. Блакитне паливо економили переважно бюджетні установи (85,1% до затвердженого нормативу) та промислові споживачі (70,1%). Натомість теплопостачальники повністю використали доведений обсяг і перевищили встановлену на опалювальний сезон норму на 23,2 %.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка