Кіностудія Sony Pictures в Каліфорнії встановлює сонячну електростанцію і переходить на ВДЕ

Енергокомпанія SunPower встановить сонячну електростанцію потужністю 1,6 МВт для 8-ми звукових павільйонів каліфорнійської студії Sony Pictures Entertainment в Калвер-Сіті. Разом із існуючою станцією на 1,83 МВт, яка живить знімальні павільйони, сонячна енергія покриватиме 8,5% енергоспоживання студією, пише Solar Power World.

Віце-президент з питань нерухомості в Sony Pictures Entertainment Крейг Шварц, зазначив, що корпорація вже давно спрямована на сталий розвиток, тому студія з нетерпінням чекає інтеграції сонячної технології SunPower в енергетичний портфель Sony Pictures. Монтаж сонячного проекту пройде в стислі строки: почнеться в кінці вересня і буде запущений в січні наступного року. Наявність сонячної електростанції особливо важлива для студії №30, найбільш відомою завдяки величезному резервуару для води розміром майже 90 на 100 метрів. Саме там знімали легендарні екшени «Людина-павук II» і «Люди в чорному II».

Sony Group Companies зобов'язалася стати енергонезалежною компанією, яка використовує виключно відновлювані джерела енергії. Зусилля з переходу на сонячну енергію також вносять вклад в загальносвітовий екологічний план Road Corporation Zero, який втілюється в життя материнською компанією Sony Corporation і спрямований на досягнення нульового впливу на навколишнє середовище до 2050 року. Для компанії, яка є учасником найвпливовішої бізнес-групи в світі - RE100 (Renewable Energy 100%), перехід на чисту енергію важливий як внесок у власний розвиток. Поряд з Sony, ще 99 найбільших світових корпорацій дотримуються такого ж принципу – не нашкодити навколишньому середовищу і при цьому збільшити власний прибуток. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: