Кількість зарядних станцій Tesla в США зростає на 200% щороку

Цікаво, що найбільша частка від цієї статистики належить не станціям Supercharger, які більш відомі за межами США, а зарядним пунктам Tesla Destination Charging, повідомляє Сlean Тechnica

Supercharger – це станції швидкої зарядки електромобілів Tesla, які зазвичай відносяться до загальної муніципальної інфраструктури окремого міста чи регіону. Компанія встановлює  їх, приміром, на великих автозупинках, за межами міст або уздовж центральних доріг.  

Однак Tesla співпрацює також з готельними комплексами, торговими центрами, ресторанами, яким пропонується встановити на своїй території так звані зарядні пункти Destination Charging - більш компактні за розмірами зарядки для електромобілів Tesla. Вони працюють повільніше станцій Supercharger, оскільки розраховані на те, що автовласник проводитиме у подібних закладах більш тривалий час. Саме кількість таких установок зростає дійсно великими темпами. 


Так, минулого року на території США Tesla встановила 107 станцій Supercharger, після чого їх загальна кількість збільшилася до 224. 

Проте за цей самий період було обладнано 851 пункт Destination Charging, завдяки чому їх кількість на території США збільшилася до 1,122. 

Така статистика викликана чималою зацікавленістю з боку самих власників готельно-розважального бізнесу до співпраці з компанією Tesla. Найчастіше, автовиробник безкоштовно надає свої зарядки Destination Charging з угодою на те, що власник бізнесу самостійно покриє витрати на її встановлення. 

Більше того, готельним комплексам, ресторанам або курортам дозволено навіть встановлювати свою ціну для кінцевого споживача за можливість підзарядитися від установки. Однак розважливі бізнесмени не поспішають так робити. Все ж вони зацікавлені у клієнтах, які можуть собі дозволити придбати авто за $ 100,000. 


Варто також зазначити, що Destination Charging дозволяють використовувати струм потужністю до 50 кВт, що значно менше показників Supercharger (від 90 до 135 кВт). Однак цього цілком достатньо, якщо власник авто, приміром, залишився на ніч у готелі. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка