Київ закупить екологічні електробуси на заміну дизельному транспорту

Перші електробуси на маршрутах громадського транспорту з'являться в столиці в найближчих два роки. Планується, що цей сучасний транспорт замінить рухомий склад з дизельними двигунами на двох автобусних маршрутах: № 55 «Дарницька площа - станція метро «Палац спорту» і № 62 «Ботанічний сад - Контрактова площа», передає Цензор.нет.

Як повідомив заступник голови КМДА Олександр Густелев, найближчим часом буде зроблено важливий крок у реалізації Києвом проекту цільових екологічних (зелених) інвестицій та оголошена міжнародна процедура закупівлі перших електробусів для КП «Київпастранс».

Очікується, що в залежності від перебігу відкритих торгів, місто закупить 17-20 електробусів і необхідні для їх роботи зарядні станції. Це будуть сучасні машини, які будуть відповідати всім вимогам інклюзивності.

Поступова заміна автобусів з дизельними двигунами на сучасні екологічні електробуси – важливий крок для столиці, який сприятиме поліпшенню екологічної ситуації в місті. Так, очікувані обсяги скорочення викидів парникових газів складуть 537 тонн СО2 на рік.

«Важливо, що закупівля електроавтобусів здійснюватися в рамках Кіотського протоколу, тобто це безповоротна допомога», - зазначив заступник голови КМДА.

Столиця постійно оновлює рухомий склад громадського транспорту, адже це є одним із пріоритетів міської влади. Тільки за останні роки місто закупило 513 одиниць нового рухомого складу, зокрема, тільки в 2020 році це – 200 автобусів, 23 тролейбуси та 3 трамвая. Головний критерій при закупівлі – «ціна – якість – комфорт».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка