Кераміка допомагає зберігати у квартирі тепло та свіжість

Здоров’я людини залежить не тільки від харчування, фізичних навантажень, психологічних стресів. Дуже сильним фактором нормального самопочуття і підтримання сталого здорового організму є наявність свіжого повітря в приміщенні. Досить часто не звертають на це увагу, коли роблять зміни в помешканні, а саме, замінюють вікна для збереження тепла.

Попередні вікна мали «дозвіл» забезпечувати нас свіжим повітрям – так передбачали будівельні норми. Герметичні пакети нових вікон не передбачені для цього. Після встановлення склопакетів треба ще й встановлювати систему подачі свіжого повітря у приміщення.

Регулярне провітрювання допомагає при цьому зберегти здоров’я і власну оселю. Власники  теплоізольованих будинків з герметичними вікнами і дверима це особливо відчувають. Але відкриті вікна і двері впускають холод і нівелюють всі переваги утеплення, котре повинно зберігати тепло та економити на теплоносіях. Вихід є в тому, щоб встановити рекуператор і забезпечити енергозберігаючий спосіб отримування свіжого повітря.  

Німецька компанія Marley пропонує інноваційне провітрювання. За рахунок викидання відпрацьованого перегрітого повітря нагрівається вхідне свіже повітря. Забезпечується постійне дбайливе провітрювання, котре убезпечує мешканців від надмірної вологості і плісені.

3.jpg

При використанні одного вентилятора і керамічного теплообмінника відбувається процес рекуперації. Спочатку повітря викидається з кімнати протягом 70 секунд, нагріваючи кераміку. Потім такий же час проводиться подача свіжого повітря через нагрітий керамічний теплообмінник. Викидання нагрітого повітря з кімнати супроводжується утворенням конденсату в керамічному теплообміннику з частини вологи кімнатного повітря. Цю вологу не обов’язково видаляти з теплообмінника, вона може вводитися знову, і цей метод не пересушує повітря в кімнаті.  

Надзвичайно велика поверхня керамічного комірчатого елементу дозволяє за короткий час забирати і віддавати велику кількість тепла від повітря, котре проходить через цей елемент.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка