Кенія виділила мільярд доларів на боротьбу зі зміною клімату

Уряд Кенії надав додаткове фінансування Фонду боротьби зі зміною клімату на стимулювання розвитку "зелених" підприємств у розмірі 110 млрд шилінгів (близько $1 млрд).

В даний час фонд знаходиться на завершальному етапі створення, передає rossaprimavera.

«Запуск роботи фонду планується у вересні поточного року, - розповів координатор місцевої програми фінансування в галузі клімату, Національного казначейства і планування Пітер Оденго на 29 економічному форумі в Найробі. – Фонд надаватиме кредити підприємствам для переходу до використання екологічно чистих технологій, а також допоможе країні пом'якшити наслідки зміни клімату і адаптуватися до нього».

За словами чиновника, необхідне фінансування буде направлено у 47 округів, де будуть визначені місцеві бенефіціари «зеленого» фонду. Також через фонд за підтримки уряду та міжнародних партнерів гранти отримають громади на реалізацію окремих проектів, спрямованих на пом'якшення наслідків зміни клімату.

Діяльність підприємств "зеленої" промисловості передбачає модернізацію виробництва та оснащення компаній сучасним обладнанням, розробку та впровадження нових екологічних технологій виробництва, облаштування санітарно-захисних зон, а також ефективне управління відходами.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка