«Кава по-львівськи» - готується на сонячному концентраторі

Підтримку ініціативних і креативних організацій, котрі застосовують на практиці екологічність у використанні енергії, надала міська рада Львова. Для пропагування своїх досягнень у цій сфері дворик Ратуші віддано на три дні таким організаціям для Виставки підчас Європейського тижня сталої енергії

Скористався цим і Центр енергозбереження (ЦЕЗ) Львівського ЦНІІ. Навколо ЦЕЗ формується коло партнерів, котрі використовують відновлювану енергію для систем обігрівання. Багато уваги приділяється способам енергоощадності та енергоефективності, щоб суттєво зменшити залежність від споживання природного газу.
В дворику Ратуші можна побачити різне обладнання і технології, котрі вже використовуються на практиці.

1.png
    
Теплову помпу демонструє NIBE. Фірма реалізує проект з обігрівання дитячого садочка в Рава Руській.

2.png
 
Харківська організація Станкінпром представлена проспектами, котрими цікавляться відвідувачі

3.png
 
Систему поворотного модуля для роботи фомопанелі показують студенти із Дублян. Досліди показали, що вона дає збільшення виходу електроенергії на 36%.

4.png
 
Новинку, котра зацікавила власників гаражів, дачних будинків показує Михайло Когут, котрий разом з Василем Прусаком, розробив сонячний повітряний колектор. На цій Виставці один з колекторів ще й сушить лікарські трави. Мер Львова зупинився біля цього експоната і звернув увагу на те, що таким інноваціям потрібно допомогти. 

5.png
   
Є тут енергетичні рослини (енергетична верба, міскантус, світчграс) від Інституту ім..Погорілого із смт.Магерів. Селище хоче стати повністю енергонезалежним, щоб котельня 200 кВт працювала тільки на біомасі.

6.png
 
Можна ознайомитися з котлами на дровах МАЯК, довготривалого горіння, Віта Клімат, каміном Лехма, світлодіодними лампами ЗЮВС, системою утеплення Icynene.

7.png 8.png
9.png 10.png
    
Банк Львів пропагує Обласну програму відшкодування відсотків для кредитів на енергозбереження.
Були й відвідувачі, котрі приємно дивують пристосування до сонячної енергії – портфель-радіоприймач на сонячній енергії.

11.png
 
А найбільше враження складає готування кави на сонячному колекторі, котре демонструють представники НЕЦУ рівненського Еко-клубу.

12.png 13.png

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка