Канадський стартап отримав $40 млн. інвестицій у розвиток геотермальних технологій

Канадська геотермальна компанія Eavor Technologies у вівторок оголосила про фінансування у розмірі 40 мільйонів доларів. За допомогою своєї запатентованої технології стартап прагне забезпечити енергопотреби 10 мільйонів будинків до 2030 року, пише CNBC.

Компанія Eavor прагне комерціалізувати свої технології та масштабувати низку своїх проектів. Запатентована технологія компанії націлена на проблеми, які заважають широкомасштабному впровадженню геотермальної енергії, включаючи усунення потреби у вулканічних температурах та високопроникаючих водоносних шарах.

Стартап фінансово підтримали BP Ventures та Chevron Technology Ventures, оскільки великі нафтові компанії збільшують інвестиції у відновлювану енергетику.

Серед інших спонсорів – Temasek, BDC Capital, Eversource та Vickers Venture Partners. «Підтримка таких компаній, як BP і Chevron, є фантастичним підтвердженням нашої технології, прогресом, який ми досягли на сьогоднішній день, і обіцянкою її глобальної масштабованості», - заявив президент і генеральний директор Eavor Джон Редферн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка