Канадський інвестор планує створити центр відновлюваної енергії потужністю 1,3 ГВт в Південній Австралії

Канадський інвестор Amp Energy представив нову стратегію розширення відновлюваних джерел в Австралії на 1,3 ГВт. План включає щонайменше три масштабні фотоелектричні проекти, два з яких можуть підтримати цілі Південної Австралії щодо водневого розвитку, пише PV-magazine.

Компанія Amp Energy, що базується в Торонто, розкрила плани інвестувати більше 1,5 млрд. доларів для створення Центру відновлюваної енергетики в Південній Австралії потужністю 1,3 ГВт.

Центр включатиме масштабні засоби зберігання енергії сонця, вітру та акумуляторів у Південній Австралії. Він також включатиме три сонячні проекти потужністю 636 МВт, 336 МВт та 388 МВт відповідно та систему накопичення енергії 540 МВт.

Ще два проекти стануть частиною плану з виробництва водню як на внутрішньому, так і на експортному ринках від заводу Спенсер до портів в Азії, де Amp Energy вже працює. Південна Австралія розробила плани щодо «зелених» водневих хабів ще у листопаді 2020 року.

Центр відновлюваних джерел енергії в Південній Австралії матиме фундаментальне значення для інтеграції активів ВДЕ в державі, розвитку можливостей та підтримки швидких енергетичних переходів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка