Канадські розробники створили компактну пральну машинку, що працює без електрики

Канадський виробник побутових приладів Yirego вирішив зробити свій черговий вклад у зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище, створивши міні пральну машинку (56 см у висоту), що не вимагає електроживлення від стандартної мережі. Компактна Drumi стала хітом ще навіть до початку офіційних продажів і навіть масового виробництва, повідомляє інформагентство УНІАН.

Розробники приладу вважають, що така пральна машинка може ідеально підійти для любителів кемпінгів. Але вона цілком підійде й для звичайного домашнього користування та для тих, хто просто хоче зробити свій внесок у порятунок світу від парникових газів. 

2.jpg

Компактна пральна машинка працює при натисканні ногою на спеціальну педаль, яка розкручує барабан. Автори проекту запевняють, що витрати води і прального порошку в їх приладі будуть скорочені на 80% у порівнянні зі стандартними машинками. 

Місткість міні-машинки становить 6-7 речей за раз, прання триває з розрахунку 1-3 хвилини на цикл, полоскання 1-2 хвилини. Тривалість залежить від розміру речей і кількості води, що вливається (до 5 літрів). При цьому вода для прання і вода для полоскання заливається в Drumi окремо.

4.JPG

Процес прання відбувається наступним чином: спочатку необхідно підняти кришку барабана, завантажити білизну і залити воду. Потім додати порошок і закрити машинку. Після цього треба натискати на педаль протягом 2 хвилин. Потім, натиснувши кнопку, потрібно злити воду з піною, додати чисту для полоскання і знову натискати на педаль. Вже після зливу води необхідно додатково «покрутити» білизну, щоб віджати залишок вологи.

Цікаво, що такий, здавалося б, простий пристрій викликав справжній ажіотаж серед інтернет-покупців, через що сайт компанії не витримує напливу відвідувачів. І це враховуючи те, що перші Drumi з’являться лише у липні 2016 року. 
3.jpg
До 29 червня 2015 року, поки не стартує краудфандингова кампанія зі збору коштів на масове виробництво, вартість однієї машинки складе $129. Ще $40 доведеться сплатити за доставку апарату. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка