Канадські компанії планують звести на Луганщині сонячну станцію потужністю 150 МВт

Канадські компанії готові побудувати у Луганській області сонячну електростанцію потужністю 150 МВт.

Реалізацію «зелених» проектів в Україні за участю канадських інвесторів обговорив голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом Міненерговугілля України, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, передає saee.gov.ua

Сонячну станцію планують зводити у 3 черги - по 50 МВ кожну.

Передбачається, що в рамках проекту інвестори підготують необхідну інфраструктуру, також розглядається можливість встановлення електроакумулюючих станцій для стабілізації подачі електроенергії.

За словами першого заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галини Карп, Україна має намір сприяти реалізації проектів за участю іноземних інвесторів.

Значущість впровадження подібного проекту для економічного розвитку регіону також відзначили заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак та голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. «Місцевий бізнес готовий долучатися до проектів «зеленої» енергетики», - зазначив він.

Сторони домовилися разом опрацювати конкретні кроки щодо реалізації проектів з відновлюваної енергетики в Україні, зокрема, обговорили також можливі спільні проекти із виробництва енергії з біомаси та відходів.

Канадські інвестори планують будувати подібні СЕС потужністю 150 МВт у західних чи південних областях України.

Держенергоефективності зобов’язалося надати канадським партнерам перелік потенційних проектів для інвестування в об’єкти «зеленої» енергетики у розрізі регіонів країни. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка