Канадська компанія встановлює у Франції величезне енергосховище ємністю 9 МВт*год

Найбільший виробник електричної енергії в Канаді Hydro-Québec бере участь у встановленні величезного центру акумулювання енергії у Франції. Державна компанія підписала меморандум з французькою Innergex Energie Renouvelable Inc. для участі у проекті Tonnerre, пише List.Solar.

Проект передбачає встановлення системи енергозберігання ємністю 9 МВт * год, яку планується ввести в експлуатацію в 2021 році.

Ці системи зберігання призначені в основному для виробників електроенергії, передавальних компаній, а також дистриб'юторів. Їх модульний стиль передбачає, що їх можна масштабувати, щоб задовольнити широкий спектр вимог.

Системи зберігання були протестовані в Канаді, де вони піддавалися екстремальним погодним умовам. За даними компанії, літієві фосфатні залізо-фосфатні батареї (LFP) Evlo набагато безпечніші за традиційні літій-іонні акумулятори, а також мають менший "екологічний слід". Вони не складаються ні з кобальту, ні з рідкісних матеріалів. У разі переробки переважно всі матеріали можуть бути перероблені, а також використані повторно. Hydro-Québec використовує, а також продає переважно електроенергію з відновлюваних джерел. Його єдиним акціонером є федеральний уряд Квебеку. Innergex є незалежним виробником відновлюваних ресурсів, який створює, отримує, володіє та управляє гідроелектростанціями, вітровими фермами, сонячними парками, а також приміщеннями для зберігання енергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка