Канадська компанія хоче налагодити виробництво модульних будинків на Чернігівщині

Днями Чернігівська облдержадміністрація підписала Меморандум про співробітництво з канадською компанією J4 Logistics Solutions Inc. щодо реалізації в області проекту з виробництва модульних контейнерних будинків-конструкторів.

Канадці запевняють, що модульні будинки можна використовувати як тимчасові приміщення для ФАПів та лікарських амбулаторій, для розміщення військовослужбовців та вимушених переселенців. Їх просто збудувати і легко поєднати між собою, тим самим варіюючи площу та кількість поверхів. Зведення такого будинку (за умови наявності комунікацій) триває 3-4 години, а гарантійний термін його експлуатації — 35 років. Продукція компанії сертифікована відповідно до законодавства Канади та ЄС.

«Пропозиція використовувати модульні будинки може бути цікавою для представників різних галузей, — зазначив в.о. голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко. — Передусім це військовослужбовці та сільські медики, адже у таких будиночках не лише можна розміщувати обладнання для зв’язку чи діагностики, а й облаштовувати санітарно-гігієнічні блоки тощо».

Канадська компанія має намір не лише постачати модульні будинки, супроводжувати їх монтаж та експлуатацію, а й налагодити виробництво, залучивши місцевих працівників та провівши їх відповідне навчання. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка