Канада видаватиме компенсаційні кредити на проекти зі скорочення викидів парникових газів

У Канаді муніципалітети, фермери, корінні громади та підприємства отримуватимуть компенсаційні кредити для проектів, спрямованих на скорочення або видалення з атмосфери викидів парникових газів.

Про це йдеться у проекті правил про нову федеральну систему компенсації викидів ПГ, опублікованому Федеральним урядом Канади, передає enerdata.net

Ініціативи можуть включати передові холодильні системи, видобування метану на звалищах, лісокористування та стале управління сільськогосподарськими землями.

Нова схема допоможе галузям і секторам, регульованим у рамках системи ціноутворення на основі випуску продукції, виконати свої ліміти викидів шляхом покупки офсетного кредиту. Відповідно до запропонованої системи фірми, які перевищують свої ліміти викидів, повинні або платити мито за кожну тонну CO2, викинуту понад даної квоти, або торгувати надлишковим компенсаційним кредитом. Регламент повинен бути остаточно доопрацьований восени 2021 року.

Згідно з Національним кадастром, у 2018 році викиди парникових газів у Канаді досягли 729 млн тонн CO2 (без урахування LULUCF - землекористування, зміни в землекористуванні та лісове господарство). Це на 2% нижче рівня 2005 року. З 2013 року викиди відносно стабільні (близько 700-730 млн тонн CO2. Викиди CO2 від спалювання енергії зростали повільно з 2009 року, в середньому на 0,8% на рік (у порівнянні з 1,5% на рік у період з 1990 по 2008 рік). У 2019 році вони досягли 578 млн тонн, що є другим за величиною рівнем Канади за всю історію (581 млн тонн у 2007 році).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка