Канада стежитиме за екологічною ситуацією за допомогою безпілотника

Для екологічного моніторингу території Канади будуть використовувати розвідувальний безпілотний літальний аппарат.

Контракт на поставку Hermes 900 Starliner Міністерство транспорту країни підписало з ізраїльською компанією Elbit Systems, передає flightglobal.com

Сума угоди, за даними агентства із закупівель Оттави, склала 28 мільйонів доларів. Поки мова йде про один апарат, який буде доставлений в Канаду у грудні 2022 року.

"Канада прагне захистити зникаючі види та морське середовище, - говорить міністр транспорту Марк Гарно. - Інтеграція дистанційно пілотованих літаків у наш флот зробить операції спостереження більш надійними, ніж будь-коли».

Hermes 900 може пролетіти на одному заряді понад 1400 км і здатний працювати за межами прямої видимості, що підходить для виявлення розливів нафти, обстеження льодів і морських місць проживання, а також моніторингу Арктики Канади.

Сьогодні за екологічною обстановкою країни стежать за допомогою наземних рухомих вимірювальних комплексів, іноді залучаючи до процесу літаки і вертольоти. Передбачається, що новий варіант зробить витрати на екологічний моніторинг більш бюджетними.

Міністерство транспорту збирається використовувати безпілотник для спостереження за тваринами, які знаходяться під загрозою зникнення, пошуку риболовецьких суден, що займаються нелегальним промислом, фіксації розливів нафти на морі. Буде корисний літаючий агрегат і упошуково-рятувальних операціях.

Elbit зазначає, що Starliner сертифікований для роботи в цивільному повітряному просторі і працює з цивільних аеродромів. «Для безпілотника Hermes 900 буде розроблена система скидання надувних рятувальних плотів, - зазначають у компанії. - Це зробить апарат придатним для тривалих пошуково-рятувальних операціях на морі».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка