Канада інвестує $720 тис у "розумні" мережі

Канада інвестує $720 тис. (900 тис. канадських доларів) у два проекти розвитку "розумних" електромереж у провінції Альберта.

Перший проект дозволить підвищити надійність енергопостачання споживачів, другий - допоможе споживачам заощадити на оплаті рахунків за рахунок використання енергозберігаючого програмного забезпечення, передає markets.businessinsider.com

Так, компанія канадської провінції Альберта - FortisAlberta - отримала від уряду країни 495 тис. канадських доларів на реалізацію проекту Waterton Energy Storage, метою якого є демонстрація переваг використання акумуляторних систем зберігання енергії і передових систем управління розподілу електроенергії для вирішення проблем з надійністю електропостачання.

Відзначається, що цей проект дозволить значно підвищити надійність енергопостачання споживачів ізольованих районів, наприклад, міста Уотернона, в якому частіше за інших проходять позапланові відключення електроенергії через віддаленість району від найближчої підстанції.

Ще одна компанія - Lethbridge Electric Utility - отримала від уряду Канади 413,25 тис. канадських доларів на розширення розподільної мережі за рахунок використання технології енергозберігаючого програмного забезпечення. Очікується, що у результаті впровадження цієї технології понад 40 тис. клієнтів компанії зможуть заощадити на оплаті рахунків за електрику.

Фінансування цих проектів забезпечується програмою Smart Grid, запущеною у 2018 році. Вона є складовою національної програми, що передбачає понад 180 млрд канадських доларів інвестицій у розвиток інфраструктури країни, у тому числі енергетичної та транспортної.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка