Каліфорнія готовить інфраструктуру для електромобілів вже сьогодні

Нові будівельні нормативи штату Каліфорнія будуть включати положення, згідно з яким, починаючи з 2015 року, всі новобудови в обов'язковому порядку повинні допускати установку в них зарядних пристроїв для електромобілів. 

Йдеться про те, що в одно- і двохсімейних будинках при будівництві повинні встановлюватися електричні щити з розводкою, розрахованою на струм 40 ампер (цього достатньо для живлення зарядної станції з струмом 32 ампер), і перехідник для підключення кабелю на 80 ампер. 

11.jpg

На парковках на 100 і більше машиномісць повинні забезпечуватися електропроводкою, здатною витримати підключення зарядних станцій, число яких не повинно бути менше 3% загальної кількості машиномісць. 

13.jpg

Таким чином влада штату заздалегідь поступово готує інфраструктуру під неминуче, на їхню думку, збільшення кількості електромобілів. Департамент будівництва та комунальних служб штату (Department of Housing and Community Development) підкреслює, що така установка на стадії будівництва обійдеться приватному забудовнику приблизно в 50 доларів: мізер, порівняно з тим, скільки коштуватиме прокладка кабелів і перебудова готового будинку.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка