Художник з Данії розробив сонячний зарядний пристрій вартістю € 55

Художник з Данії Олафур Еліассон у співпраці з інженером Фредеріком Оттесеном розробили та презентували зарядний пристрій на сонячній енергії, що підійде для живлення будь-якого мобільного пристрою. Крім того, гаджет може слугувати додатковим екологічно чистим джерелом освітлення, завдяки вбудованим світлодіодам, повідомляє ресурс Сheburek.net.

Свою розробку винахідники презентували на популярній краудфандинговій платформі Кickstarter. До кінця збору коштів для масового запуску новинки залишилося ще 25 днів, а винахід вже зібрав більше €160 000 з необхідних €50 000. 


Портативний зарядний пристрій Little Sun Charge приваблює, в першу чергу, своєю вартістю. Приєднавшись до кампанії зі збору коштів і заплативши всього 55 євро, кожен бажаючий не тільки зможе одним з перших отримати новинку, але й допомогти налагодити виробництво зарядних пристроїв на поновлюваних джерел для жителів країн, що розвиваються, де доступ до центральних електромереж обмежений або зовсім відсутній. 
За словами розробників, зарядний пристрій Little Sun Charge  може зарядити смартфон в середньому за 5 годин - приблизно в чотири рази швидше, ніж це роблять звичайні сонячні зарядки, які вже представлені на ринку. Little Sun Charge буде надходити в комплекті з додатковою підставкою для гаджетів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка