Розвинутий громадський транспорт робить міста зручними для проживання

Добрим місто є не те місто, в котрому бідний їздить автомобілем, а таке, де багаті користуються громадським транспортом.

Деякі демографічні дослідження вказують на те, що найближчими роками утримається тенденція зменшення кількості мешканців великих міст через переміщення до передмість. Люди хочуть проживати в тихих, спокійних і зелених місцях. Але треба враховувати, що з цього зеленого, спокійного місця треба добратися на роботу. А це вимагає коштів та нервів через проблеми щоденного добирання.

Кращим способом повинен бути грамотний план розвитку міста. Варто створювати умови надання комплексу послуг і забезпечення роботи недалеко від місця проживання, щоб добиратися на роботу пішки. Потрібна також добра транспортна пропозиція від громадського транспорту.

В привітному місті не водії є групою, котра має привілеї, але пішоходи, велосипедисти та громадський транспорт отримують переваги. Добрим є те місто, в котрому можна доїхати громадським транспортом за 20 хвилин до потрібного місця.

Викликом для міських архітекторів і влади міст є знаходження узгоджень між підприємствами, котрі збільшують виробництва займаючи міські площі  і потребами мешканців для відпочинку на свіжому повітрі. Для цього потужні підприємства повинні виселятися за містом і це має бути в міських планах.


Кожен міський житель, особливо представник малого і середнього бізнесу, є мотором для локальної економіки міста. Якщо з міста виселяються мешканці, то це означає те, що міська влада погано керує містом не дбаючи про основний міський капітал.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка