Хоча й повільно, але українці все-таки звикають до більш цивілізованого життя

Не кожен встигає змінюватися у ритм з часом, особливо важко змінити звички, непросто звикати до оригінальних рішень. Але з часом ці нововведеня входять у звичку, стають потрібними, приносять користь, не викликають роздратування.

Зовсім недавно появилось сортування сміття. Були скептики, котрі пророкували крадіжку контейнерів, дехто вперто не «помічав» призначення і викидав  там, де йому хотілося. Деколи приходилося скидати вміст всіх контейнерів в одну машину, бо не було можливості сортувати після некоректного наповнення контейнера. Але час змінив поведінку мешканців і все більше контейнерів встановлюється, все більше різновиддя відходів збирається окремо.

1.jpg
Смітник для неорганічних відходів у Чернівцях. Фото - buknews.com.ua

Три роки тому банки почали надавати послугу плати комунальних послуг за допомогою інтернету. Новинка здавалася складною, відлякувала, була недовіра до передачі даних за допомогою інтернету. Був страх втрати контролю над коштами, розміщеними на картці і боязнь втрати паролю. А тепер зникають черги у відділеннях банку, не потрібно й пенсіонерам виконувати функцію «пересильного» для членів сім’ї, щоб занести гроші в банк і «щось» оплатити для молоді, котра завжди «не має часу». 

2.jpg

Безконтактні картки для метро вже стали звичними. Але 7 років тому вони появлялися завдяки наказам, потрібна була потужна рекламна кампанія для популяризації нововведення, адже було мало бажаючих замінити звичний жетон на пластик. Спочатку нововведення непрактичні, незрозумілі, створюють певний дискомфорт. Але не варто бути категорично проти них, адже вони можуть стати корисними і зрозумілими. 

3.jpg

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка