Хлопець з Дніпра на власноруч зробленому електровелосипеді проїхав 5000 км Европою

Денис Уманський разом зі своєю дівчиною Наталією Клименко переробили звичайні велосипеди на електричні і здійснили веломандрівку Європою, проїхавши 5 тисяч кілометрів.

Минулого року пара проїхала велосипедами все Азовське узбережжя, від Бердянська через Генічеськ до Біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна. Подорож вирішили повторити, але більш масштабно. Оскільки досі вони не були закордонном, тому вирішили їхати на велосипедах в Рим (Італія).

«Старт подорожі планувався з м. Бердянськ до Одеси і далі через Европу до Риму і назад трохи північнішим шляхом до Польщі і в Львів і т.д. Маршрут не прокладався – єдине це список країн через які пролягав наш шлях: Україна -> Молдова -> Румунія -> Угорщина -> Хорватія -> Словенія -> Італія -> Австрія -> Чехія -> Польща -> Україна». 

Під час подорожі виникли корективи, які змінили маршрут до кінцевого вигляду: Україна -> Молдова -> Румунія -> Угорщина -> Хорватія -> Словенія -> Австрія -> Словаччина -> Польща -> Україна.

«Для реалізації нашої мрії треба було проїхати 5000 км, що на звичайних велосипедах зайняло б 2 місяці мінімум (тому що рельєф більшості країн зі списку – гори), а ми люди з пролетаріату і стіки вільного часу не маємо. Було прийнято рішення що наші велосипеди прийдеться модернізувати в електровелосипеди».

 Про свою подорож пара обіцяє розповісти детальніше (зокрема, про підготовку до вело мандрівки та апгрейд металевих коней), а також планує зробити відеоблог. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: