Херсонський аграрний університет встановив сонячні панелі для нової спеціальності

У Херсонському державному аграрному університеті встановили сонячні панелі загальною потужністю 8,2 кВт.

Як зазначив ректор ХДАУ Юрій Кирилов у Фейсбуці, наразі компанія "Унасолар" завершила перший етап реалізації проекту, передає Мост.ks.ua.

«Спеціальний прилад SmartMetr контролює розбір енергії від сонця і від загальної мережі, а також не пускає у загальну систему вироблену електрику, - пояснює ректор ХДАУ Юрій Кирилов. - Це відрізняє встановлену систему від приватних сонячних станцій, які виробляють електроенергію для продажу за "зеленим" тарифом».

Управляється система навіть через смартфон. Програмне забезпечення дозволяє у режимі он-лайн контролювати, скільки виробляє станція, яке загальне споживання на даний момент і скільки потрібно взяти електроенергії з мережі. Крім того, систему використовуватимуть студенти нової спеціальності.

"Свята святами, а вступна кампанія вже на порозі, - зауважив Юрій Кирилов. - Заздалегідь думаємо над практичною підготовкою майбутніх студентів нової спеціальності аграрного університету "Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка (альтернативні джерела енергії)".

Примітно, що компанія "Унасолар" реалізувала проект "Зелена школа" в Антонівці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: