Харківська тютюнова фабрика планує повністю перейти з газу на біопаливо

Харківська тютюнова фабрика «Філіп Морріс Україна» (один з найбільших світових виробників тютюнових виробів) планує повністю перейти з газу на біопаливо до кінця вересня цього року. До осені має завершитися будівництво твердопаливного котла потужністю 3,8 МВт, у який компанія інвестувала 63 млн. грн., повідомляє Ліга. Бізнес.

За словами заступника генерального директора фабрики Ігоря Крошка, паливом слугуватимуть будь-які види гранульованого біопалива, що дозволить в рази зменшити викиди парникових газів. Продуктивність котла – 6 тонн пари на годину. Він має повністю покривати потреби фабрики в теплі. Завдяки переходу на біопаливо фабриці вдасться щороку економити 15 млн. грн. Компанія також має намір інвестувати в будівництво додаткових складів для зберігання нетютюнових матеріалів.

У 2017 році інвестиції в фабрику перевищили $ 11 млн (розширення виробничих потужностей, модернізація складських приміщень, запуск інноваційних продуктів і нових форматів – для експорту та внутрішніх ринків). При цьому загальний обсяг інвестицій у виробничі потужності за час роботи афілійованих компаній Філіп Морріс Інтернешнл (ФМІ) в Україні склав $ 348 млн. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка