Харків розроблятиме «зелений» план дій за підтримки ЄБРР

Харків приєднався до екологічної програми Європейського банку реконструкції і розвитку «Зелені міста».

Меморандум про співпрацю між Харківською міськрадою та ЄБРР був підписаний 6 жовтня на міжнародній конференції "Харків: розвиток та інвестиції", передає interfax.com.ua

"Це продовження нашої успішної співпраці у новій сфері, - заявив заступник Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні Марк Магалецький. - Ми будемо спільно розробляти план дій (Green City Action Plan)».

Меморандум передбачає комплексний аналіз екологічної ситуації у Харкові, підготовку плану дій щодо її поліпшення та складання списку пріоритетних інвестицій.

За словами секретаря Харківської міськради Ігоря Терехова, підписання меморандуму відкриває доступ до кредитних ресурсів для реалізації інвестиційних програм. "Ми приєдналися до "зелених міст", що дозволить розвивати електротранспорт: тролейбуси, і, звичайно ж, метрополітен, і трамваї, - сказав він. – Це ще один крок до кредитування і, як результат, доступної нової інфраструктури міста Харкова».

Харків - 51-е місто світу, яке приєдналося до програми «Зелені міста», і 7-е за рахунком місто України після Львова, Києва, Маріуполя, Хмельницького, Кривого Рогу і Дніпра.

У ЄБРР зазначають, що в Україні найбільше міст беруть участь у цій програмі порівняно з іншими країнами.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка