Ізраїльський стартап розробив домашню біогазову систему за $1000, що перетворює відходи в газ для приготування їжі

В середньому людина створює 2 кг відходів в день. Якщо помножити цю цифру на 7,5 млрд чоловік, вийде немислима кількість сміття – і це тільки за один день!
Ізраїльський стартап HomeBiogas намагається боротися з відходами за допомогою спеціальної системи, передає портал stmegi.com. Засновник і генеральний директор компанії Ошік Ефраті розповів, що домашня біогазова система перетворює харчові відходи в газ для приготування їжі, а також в рідкі добрива за допомогою простого біологічного процесу. Повністю герметичний пристрій розміром 1 × 1,5 метри виглядає як сміттєвий бак, що стоїть біля будинку. Поки пристрій підходить тільки для приватних будинків. Трьох кілограмів відходів досить для трьох годин приготування їжі.

Побічний продукт процесу – це високоякісне рідке добриво, яке вдвічі збільшує врожайність і економить воду для поливу. Для функціонування пристрою не потрібне зовнішнє джерело живлення або підключення до електромережі – все працює на механічних і біологічних процесах.

Прилад поставляється в розібраному вигляді – покупець зможе легко зібрати його самостійно. В даний час компанія поставляє свою продукцію в 35 країн світу по $ 1000 за один пристрій.

HomeBiogas працює на двох основних ринках. Перший – це країни, що розвиваються, де люди потерпають від браку енергії і змушені готувати на дровах або вугіллі. Дим від такого способу приготування їжі в закритих приміщеннях щорічно вбиває близько 4,3 млн. жінок і дітей. Другий – суперрозвинуті країни, де жителі дбають про екологію і займаються роздільною переробкою відходів.

У січні HomeBiogas провела краудфандінговую кампанію, зібравши $ 250 000. В даний час в розпалі черговий раунд фінансування, в рамках якого компанія збирається отримати $ 1,5 млн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка