Ізраїль інвестує майже $7 млн. у побудову 2,5 тис. зарядних станцій для електромобілів

Нещодавно влада Ізраїлю оголосила про намір інвестувати 25 мільйонів шекелів (6,83 млн доларів США) в створення загальнонаціональної мережі зарядних станцій для електромобілів. В жовтні відкриють чотири тендери, після чого по всьому Ізраїлю встановлять 2560 зарядних станцій, інформує Екотехніка.

Претенденти, що виграють тендери, мають підписати контракти в січні 2019 року і завершити їх реалізацію протягом двох-трьох років. Влада Ізраїлю прогнозує, що близько чверті автомобілів, проданих в країні до 2025 року, будуть на електротязі.


У містах встановлять 2,5 тисячі звичайних зарядних станцій, а ще 60 швидкісних знаходитимуться вздовж міжміських доріг. Уряд покриватиме від 50% до 75% від усіх витрат. На швидкісних зарядках можна буде поповнювати 60 до 80 % запасу акумулятора протягом півгодини, а повільніші зарядні пристрої розраховані на 8 годин і обслуговування одночасно двох електромобілів. Зараз ізраїльськими дорогами їздять всього 700 повністю електричних автівок і близько 97 тисяч гібридів. На думку експертів, саме відсутність зарядної інфраструктури перешкоджає зростанню кількості електромобілів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка