Ізраїльський стартап встановить вертикальні ферми в мережі українських супермаркетів

Стартап з Ізраїлю Vertical Field, який розробив систему вертикального землеробства, підписав угоду з Moderntrendo S.R.O, міжнародним сільськогосподарським дистриб'ютором, про розміщення своїх установок в мережах супермаркетів по всій Україні, повідомляє East-fruit.

На початку 2021 року компанія Vertical Field реалізує пілотний проект в національній мережі супермаркетів Varus, а потім розшириться на інші мережі. Varus управляє 95 магазинами в 25 містах і щодня обслуговує близько 260 000 клієнтів.

Ґрунтові установки Vertical Field складаються з окремих блоків рослин, які можуть бути перебудовані за бажанням для вирощування місцевих овочів. Ця зелена стіна підходить для вирощування овочів в магазинах, офісах і багатоквартирних будинках або в будь-якому місці в міських районах, де мало місця, але багато стін. Фірма, яка раніше називалася Green Wall Israel, заявила, що продукти, вирощені з її допомогою, не містять пестицидів, виробляють менше відходів, ніж традиційне сільське господарство, і використовують на 90% менше води. Ферми є модульними, розширюваними, з повністю автоматизованим управлінням урожаєм і стерильним середовищем, яка вимагає значно меншого контакту з людьми. У заяві компанії йдеться, що нині пропонуються такі культури, як салат, базилік, петрушка, капуста і м'ята, і за конкурентоспроможними цінами.

2.jpg

«Одне з відкриттів, яке з'явилося під час кризи COVID-19, – це необхідність розробки рішень, які дозволять міським жителям отримати доступ до здорової їжі з мінімальним втручанням людини і без залежності від транспортування і доставки з віддалених місць», – сказав генеральний директор Vertical Field Гай Еліцур.

3.jpg

«Сьогодні ми створюємо пілотний проект разом з Vertical Field, який в майбутньому буде дуже корисним суспільству, тому що впровадження інноваційних та власних технологій вертикального вирощування продуктів для міської екосистеми компанією Vertical Field – це новий рівень в Україні», – сказав Денис Бондар, директор Moderntrendo, дистриб'ютора продукції в Туреччині, Східній Європі і Азії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка