Ізраїльські інженери створили установку на сонячній енергії, що виробляє воду з повітря

Компанія Watergen з Ізраїлю створила пристрій, що виробляє з повітря до 30 літрів питної води в день. Установку визнали кращим енергоефективним проектом року на Виставці споживчої електроніки CES 2020, пише Jerusalem Post.

Запатентована технологія, розроблена інженерами Watergen, складається з повітрозабірника, який направляє потік повітря в фільтр. Там він очищається від пилу і бруду, а потім прямує через систему теплообміну і охолодження. В результаті утворюється водний конденсат. Після цього вода фільтрується знову, щоб вивести всі забруднюючі речовини і додати мінералів. Чиста питна вода циркулює у вбудованому резервуарі для збереження свіжості. Вона чистіша, ніж вода з-під крану.

Домашня або офісна модель Genny виробляє до 30 літрів в день і працює на сонячній енергії. Крім того, вона може очистити і зволожити повітря в оселі.

Watergen, заснована на кошти ізраїльсько-грузинського бізнесмена Михайла Мірілашвілі, минулого року направила промислову установку з вироблення води вдалі Бразилії, В'єтнаму і Індії. Ця модель – Gen-L –  здатна отримувати до 5000 літрів чистої води щодня і не вимагає ніякої іншої інфраструктури, крім електрики (споживання якої невисоке). Тоді як звичайні атмосферні водогенератори потребують 650 - 850 ват * год на літр чистої води, технологія Watergen обходиться 250 Вт * год / л.

За допомогою своєї установки компанія має на меті забезпечити доступ до безпечної води вдома для 2,1 мільярдів людей у всьому світі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка