Італійці розробили пристрій для зарядки електричних інвалідних крісел від електромобільних зарядок

Італійці створили пристрій для зарядки електричних інвалідних крісел від зарядної інфраструктури електромобілів.

JuiceAbility розробила компанія Enel X, передає energyland.info

Через додаток і розумний кабель JuiceAbility дозволяє розпізнати батарею електричного крісла і підключити її до системи зарядних станцій Enel X.

Інструмент JuiceAbility був створений у співпраці з італійським стартапом Avanchair, який зміг розробити прототип виробу і розвивати його завдяки підтримці і досвіду Enel.


У 2020 році пристрій вже отримав нагороду «За інновації на національному рівні National Innovation Award «Premio dei Premi», яка була вручена під час онлайн-церемонії президентом Італії Серджіо Маттарелла в присутності Міністра державного управління Фабіани Даноне, міністра технологічних інновацій та цифровізації Паоли Пізано, і президента Фонду Cотес Луїджі Ніколаїс.

«Пристрій Juiceability забезпечить більшу незалежність для людей з обмеженими можливостями, які щодня використовують електричні інвалідні крісла для переміщення і зробить їх більш впевненими в особистій самостійності», - зазначили на заході.

«Для нас велика честь отримати національну нагороду За інновації з рук президента Італії Серджіо Маттарелла, - прокоментував Франческо Вентуріні, глава Enel X. - В основі нашої стратегії бізнесу лежить принцип рівного права кожного на стійке переміщення, і саме завдяки цьому переконанню спільно з італійським стартапом ми створили інструмент JuiceAbility, який підвищує якість життя і самостійність людей з обмеженими можливостями пересування».

JuiceAbility був представлений у січні на виставці споживчої електроніки Consumer Electronics Show-CES, найбільшому заході у сфері високих технологій. Крім того, технологія JuiceAbility була визнана в якості «передової практики» національною торговою Асоціацією ANGLAT, яка захищає права людей з обмеженими можливостями на пересування.

Нагорода «За інновації на національному рівні National Innovation Award «Premio dei Premi» була заснована головами Ради міністрів за погодженням з президентом Італії і присуджується щорічно компаніям, банкам, органам державного і регіонального управління, проектувальним бюро і науковим стартапам, які досягли видатних результатів у розробці інноваційних продуктів або процесів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка