Італійці розробили нову баластну систему кріплень сонячних панелей з економією 70% часу для монтажу

Італійці розробили нову баластну систему кріплень сонячних панелей, яка економить 70% часу витраченого на монтаж.

Інноваційне рішення Connect представила компанія Sun Ballast, передає ecotechnica.com.ua

Новинка являє собою масив з баластів і панелей, який можна швидко і легко встановити на дах з дуже низькою несучою здатністю (макс. 20-25 кг на квадратний метр, включаючи вага панелей). Система пройшла випробування в аеродинамічній трубі і, як заявляється, витримує швидкість вітру до 150 кілометрів на годину.

Рішення забезпечує максимальну стабільність і безпеку фотоелектричної системи, полегшуючи роботу монтажників і проектувальників.

"Швидка установка сонячних панелей за допомогою Connect економить до 70% часу в порівнянні з традиційними системами, - заявляє компанія. - Власне, збирати і монтувати нічого, тому що Connect виконує подвійну функцію, будучи анкерним баластом і системою кріплення для сонячних панелей, яку не потрібно фіксувати, - її просто потрібно розмістити на даху – і готово».


Простота і надійність системи забезпечила їй визнання рядом відомих виробників фотомодулів. Зокрема, LG вважала їх придатними для своїх панелей.

Після технічних випробувань кріплень Sun Ballast і оцінки їх придатності для більшості своїх моделей (таких як N1C-N1K Neon H; Q1C NeOn R; N2T NeOn H Bifacial; S2W Mono X Plus і т.д.), LG Electronics вирішила, що вони справді можуть бути придатні для монтажу її сонячних панелей.

LG займається випуском різних фотоелектричних продуктів, але спеціалізація компанії-виробництво монокристалічних модулів з елементами N-типу, які дозволяють досягти високого рівня ефективності і пропонують одну з кращих гарантій продуктивності на 25 років.

В результаті проведених випробувань були оцінені значення міцності на розтяг і стиснення, рівні 2400 Па (максимум), а в найбільш жорстких умовах установки - до 1600 Па (мінімум).

Вибираючи для установки фотомодуля на плоскому даху, замовник може бути впевнений у якості системи кріплення Sun Ballast для установки фотомодуля на плоскому даху і її сумісності з сонячними панелями LG, що підтверджується самою LG.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка