Італійці побудують у США системи накопичення енергії загальною потужністю 1 ГВт

До кінця 2022 року італійська компанія планує ввести в експлуатацію у США накопичувачі енергії на базі акумуляторних батарей сумарною потужністю до 1 ГВт.

Проекти реалізує Enel Green Power, що входить в холдинг Enel, передає ruscable

У штаті Техас Enel Green Power вже почала і повинна до літа 2021 року завершити будівельні роботи у рамках першого проекту гібридного енергокомплексу (solar - plus-storage), який включає у себе фотоелектричні сонячні установки потужністю 146 МВт і накопичувачі енергії потужністю 50 МВт і енергоємністю 75 МВт*год.

Протягом 2021-2022 років Enel передбачає будівництво у США і Канаді до 1 ГВт вітрової і сонячної генерації щорічно, а також обов'язкову оцінку можливості їх суміщення в одному комплексі з накопичувачами енергії у кожному конкретному випадку. При правильних інвестиціях, за розрахунками Enel, одночасне використання об'єктів ВДЕ-генерації і дешевих накопичувачів енергії дозволить забезпечити їх функціонування як звичайних електростанцій, у тому числі залучаючи їх до надання системних послуг. Енергоринок Техасу у цьому відношенні вважається досить перспективним, так як штат має великі придатні для будівництва об'єктів генерації території. У найближчі два роки Enel планує освоїти і енергоринки інших штатів, орієнтуючись, перш за все, на східне узбережжя США.

Наразі у США вже експлуатуються подібні об'єкти загальною потужністю ≈4,6 ГВт, і на різних етапах підготовки знаходяться проекти сумарно втричі більшої потужності.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: