Італійці побудують у Португалії сонячну станцію потужністю 99 МВт

У Португалії у регіоні Алгарве побудують сонячну електростанцію потужністю 99 МВт.

Право на підключення до національної мережі країни отримала Endesa Generaci'on Portugal, дочірня компанія іспанської Endesa, що входить до Найбільшої італійської енергетичної групи Enel, передає energyland.info

Це попередні підсумки другого тендеру у сфері відновлюваної енергії, організованого урядом Португалії через управління з питань енергоресурсів і геології DGEG (Direção-Geral de Energia e Geologia).

Сонячна електростанція поєднана з системою накопичення енергії. У будівництво нової СЕС буде інвестовано близько 90 мільйонів євро. Об’єкт буде запущений в експлуатацію у 2024 році.

Обсяг інвестицій складе близько 90 мільйонів.

За розробку, будівництво та експлуатацію нового об'єкта відповідає Enel Green Power. Це буде перший проект Enel, який об'єднує технології відновлюваної генерації та накопичення енергії на Піренейському півострові.

"Розвиток нових потужностей на відновлюваних джерелах енергії у сукупності з системами накопичення енергії сприятиме досягненню цілей у сфері декарбонізації для Португалії, - прокоментував Антоніо Каммісекра, Генеральний директор Enel Green Power і глава Глобальної генерації Enel. – Об’єкт забезпечить безвуглецеве виробництво електричної енергії і підвищить гнучкість мережі завдяки технології накопичення енергії, інтегрованої у цей проект".

Відповідно до правил тендеру Enel отримає право на підключення нового об'єкта сонячної генерації, поєднаного з системами накопичення енергії, до національної мережі за договором терміном на 15 років, укладеним з Національною електричною системою країни. На тендері були розіграні 700 МВт потужності для нових автономних сонячних електростанцій і об'єктів сонячної генерації, суміщених з системами накопичення енергії, що відповідає цілям Португалії по досягненню нульового показника викидів СО2 до 2050 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: