Італійський ArcelorMittal готується до водневих експериментів

Італійський металургійний комбінат Acciaierie d'italia( колишній Ilva), що знаходиться у спільній власності уряду Італії і корпорації ArcelorMittal, розроблятиме сталеву продукцію для безпечного зберігання і транспортування водню.

Про це йдеться у меморандумі про взаєморозуміння підписаному з національним оператором газопровідних мереж Snam, передає ukrrudprom.com

Угода передбачає спільну роботу з декарбонізації меткомбінату. Ця мета буде досягатися за допомогою заміщення природного газу "зеленим" воднем і біометаном. При цьому партнери будуть створювати інфраструктуру з виробництва, дистрибуції та зберігання водню.

На меткомбінаті, розташованому у місті Таранто на півдні Італії, вже проводилися експерименти з підмішування у природний газ до 10% водню. А нещодавно, як повідомляє Snam, цей показник вдалося успішно довести до 30%.

Як заявляють партнери, дослідження у цій галузі триватимуть з кінцевою метою повного заміщення природного газу на виробництві. Тепер питання полягає у визначенні, які зміни потрібно буде внести у діюче газове обладнання і яким чином це здійснити.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка