Італійські дизайнери представили "сонячний" катамаран, що рухається по воді і суходолу

Італійська компанія Lazzarini представила дизайн «першого в світі крабмарана» на сонячній енергії. 25-метрова яхта Pagurus поєднує в собі сонячні технології та інноваційний дизайн та спочатку була розроблена для потреб військових. Унікальне судно зараз пропонується за приголомшливою ціною в 24 000 000 євро, повідомляє New Atlas.

Назва Pagurus (з латини означає «краб») обрана не випадково: це проявляється не тільки в формах катамарана, але і в його функціях – він здатний рухатися по піску як краб.

2.jpg

Суперяхта може вміщати до восьми пасажирів і чотирьох членів екіпажу. У ній три спальні плюс кают-компанія, камбуз і санвузли. Pagurus побудований на двох сталевих корпусах, кожен з яких може бути модифікований під потреби замовника. Обидві частини з'єднані сталевим містком і палубою. До того ж центральна частина яхти оснащена платформою з краном, з'єднаної з чотирма електричними лебідками. З його допомогою можна взяти на борт важкий вантаж, наприклад, позашляховик. При бажанні платформу можна трансформувати в зону відпочинку під відкритим небом.

3.jpg

Pagurus обладнаний двогвинтовим мотором, сполученим з подвійним дизельним двигуном на 890 к. с., який забезпечує максимальну швидкість в 24 вузли (44 км / год). Два сталевих циліндричних гвинта довжиною 6,5 м і діаметром 1,2 м розташовані в підводній частині катамарана. Обертові циліндри підключені до трансмісії і виробляють енергію, що надходить в акумулятори під час плавання. З їх допомогою судно може рухатися у воді зі швидкістю до 5 вузлів. Також Pagurus може бути оснащений сонячними панелями на горизонтальних поверхнях, підключеними до шести акумуляторів з ємністю 40 кВт * год кожен. В електричному режимі вони забезпечують швидкість в 4 вузли. Коли яхта досягає берега, циліндри опускаються приблизно на 60 см, перетворюючи катамаран в амфібію, здатну рухатися по піску або мулу з максимальною швидкістю 35 км / год. Для захисту корпусу на суші у катамарана є сталевий бампер.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка